Pasūtījuma pārvadājumi

Korporatīvie un biznesa ceļojumi 

Hansabuss uzskata, ka tikai ar rūpību un centību mēs spēsim radīt uzticamas ilgtermiņa attiecības ar klientiem. Balstoties uz Hansabuss daudzgadīgo pieredzi un nepārtrauktu attīstību, mēs spējam apmierināt mūsu klientu prasības un vajadzības. Viens no mūsu mērķiem ir pārsniegt klientu vēlmes. Mēs lepojamies ar to, ka esam guvuši daudzu klientu atzinības kā Baltijā, tā arī Skandināvijā.

Hansabuss korporatīvie un biznesa ceļojumu risinājumi nodrošina pasažieriem ērtus un bezrūpīgus transporta pakalpojumus. Pamatojoties uz vairāk nekā 20 gadu pieredzi, Hansabuss ir pareizais transporta partneris kā ārvalstu viesim, tā arī valsts iestādēm un sadarbības partneru apkalpošanai.

Saskaņā ar starptautiskiem un vispār atzītiem autobusu pārvadājumu noteikumiem, Hansabuss spēj piedāvāt saviem klientiem tūrisma autobusu parku, kas atbilst augstiem standartiem.

Turklāt Hansabuss piedāvā ilglaicīgus projektu transporta pakalpojumus, par kuriem vairāk informācijas sniedz mūsu biznesa operatori.

Iepazīstieties un pasūtiet piemērotu autobusu šeit!

Privātie ceļojumi 

Hansabuss ir atzīts transporta partneris privāto reisu apkalpošanā, jo esam pārliecināti, ka labi plānots pasākums vai brauciens sākas ar pareizi izvēlētu transportu. Mēs piedāvājam autobusu pakalpojumus dažādiem braucieniem pa Rīgu un ārpus tās, svētku pasākumiem un īpašiem projektiem.

Hansabuss ir ar mūsdienīgu autobusu parku, kas padara mūs par noteiktu transporta partneri mūsu klientiem, kurš vērtē uzticamu un draudzīgu klientu apkalpošanu. Mēs esam partneri, kad ceļojumu ir nolemts organizēt pašam, un, atbilstoši nepieciešamībai atradīsim transportam dažāda lieluma mikroautobususun tūrisma autobusus. Hansabuss mērķis ir nodrošināt klientiem pozitīvu ceļojumu pieredzi, izmantojot klientiem orientētus pārdošanas procesus un drošu un bez traucējumiem transporta pakalpojumu. Mūsu profesionālie pārdošanas konsultanti kopā ar autobusu vadītājiem darīs visu iespējamo, lai sekmētu visu braucienu izdošanos.

Iepazīstieties ar autobusiem un pasūtiet piemērotu autobusu šeit!

Tūrisma operatori un ceļojumu aģentūras 

Ilglaicīgas partnerattiecības ar vietējiem un ārvalstu tūrisma operatoriem apstiprina Hansabuss kā vērtīgu un uzticamu partneri.

Hansabuss sniedz transporta pakalpojumus tūrisma operatoriem, kuri augstu vērtē pakalpojuma uzticamību un profesionālismu. Hansabuss pieredzējušie autobusu vadītāji ar mūsdienīgiem un videi draudzīgiem autobusiem nodrošinās patīkamu braucienu un uz klientu vērstu izcili apkalpošanu.

Hansabuss piedāvā uzticamu un draudzīgu apkalpošanu visās Eiropas Savienības valstīs un citās tuvākajās kaimiņvalstīs, gan īstermiņa, gan ilgtermiņa periodā.

Iepazīstieties ar autobusiem un pasūtiet piemērotu autobusu šeit!