KĀPĒC HANSABUSS?

Tautas paruna vēsta: ar sliktu partneri putru neizvārīsi. Īpaši labi šī paruna piemērota autobusa firmai. Firmas, kas piedāvā transporta pakalpojumus ir daudz, un jums noteikti radīsies jautājums: kādai dot priekšroku, ar kādu labāk nesazināties?


Vienmēr var izvēlēties, orientējoties uz izdevīgām cenām, bet vai tāda izvēle patiešām nodrošinās to, ko jūs vēlaties? Vai pati zemākā cena ir paša optimālākā rezultāta ķīla? Bez cenas, pastāv vēl daudzi svarīgi kritēriji, kurus mēs iesakām ņemt vērā, izvēloties partneri.

Lai izvēlēties būtu vienkāršāk, mēs iesakām aplūkot autobusu firmas vecumu. Tikko kā izveidotam uzņēmumam nevar būt pietiekami daudz pieredzes veiksmīgu braucienu organizēšanā. Tādēļ drošāk izvēlēties firmu, kas izturējusi laika pārbaudījumu.

Nevienam nav noslēpums, ka vienmēr izdevīgāk ir izvēlēties kā savus partnerus, kuri piešķir autobusus, tos uzņēmumus, kas dod priekšroku klientu vēlmēm, piedāvājošie, visdrīzāk vairāk nekā mazāk un punktuāli izpildošie vienošanās.

Hansabuss daudzu gadu laikā ir pierādījis, ka piedāvā kvalitatīvu autobusu transportu. To arī apstiprina mūsu pastāvīgie klienti.

Ja jūs vēlaties nonākt vajadzīgā laikā vajadzīgā vietā un uz saprātīgiem nosacījumiem, bez liekiem piedzīvojumiem, tad mēs jums iesakām neeksperimentēt ar nezināmo. Jautājiet piedāvājumus tiem, kurus visi pazīst un kam uzticas!