Mūsu vēsture

Dažreiz pat nepazīstami cilvēki var sastādīt omulīgu un jautru sabiedrību. Ceļš liekas īsāks, bet pasaule spilgtāka un jaukāka un brauciens pārvēršas īstā piedzīvojumā. Hansabuss to ir ievērojis jau no tiem laikiem, kad mūsu autobusi bija nelieli. Kopš tā laika mēs esam paplašinājuši savu darbību, autobusi kļuvuši lielāki, taču cilvēkus vienojošais prieks ir palicis. Mēs atkal un atkal vaicājam sev un mūsu klientiem: kur slēpjas noslēpums? Atbilde – punktualitātē, kvalitātē un negaidītos sīkumos, kas kļūst par patīkamu pārsteigumu visiem. Mēs zinām, ka lielisks pakalpojums veidojas no sīkām detaļām. Tieši tādēļ mums nav līdzīgu visā Baltijā. 

1996

Tek nodibināts AS Larnekt – uzņēmums, kas sastāv no viena cilvēka, kura rīcībā ir viens autobuss. Firma sniedz pasūtījumu pārvadājuma pakalpojumus.

1999

AS Larnekt pārtop Hansabuss AS.

 

Firma operē ar 10 sudraba krāsas mikroautobusiem, kas ir tā laika modernākie mikroautobusi.

2001

Tiek iegādāti lieli, labi aprīkoti un ērti tūrisma autobusi.

2006

Tirgū ienāk tirdzniecības marka Hansabuss Latvia.

 

Hansabuss uzsāk pilsētas ekskursijas Hop On Hop Off sarkanos divstāvu autobusos un dibina tirdzniecības marku Riga City Tour.

2013

Hansa Grupp, kas agrāk pazīstama kā NTH Holding, iegādājās Europcar franšīzes īpašnieku Baltijas valstīs Baltic Mobility OÜ ar meitas uzņēmumiem Mobility Eesti OÜ un Mobility Latvia SIA. 2014.gada 1.janvārī meitas uzņēmums Baltic Mobility sāk darboties arī Lietuvas tirgū ar tirdzniecības marku Europcar.

2014

Grupas gada apgrozījums sastāda 20 miljonus eiro. Šajā laikā uzņēmumā strādā aptuveni 400 cilvēki, kuri katru dienu dod savu ieguldījumu augstas kvalitātes nodrošināšanai, apmēram, 7 miljoniem pasažieru gadā. 

2016 Hansabuss svin 20 gadu jubileju.
  Hansa grupa (NTH Holding OÜ) iegādājas Interrent franšīzi Baltijā.
 

AS Hansabuss iegādājas 91% kontrolpaketi Latvijas uzņēmumā SIA Tukuma Auto, kas piedāvā ne tikai autobusu transporta pakalpojumus Latvijā, bet arī nacionālus un starptautiskus autotransporta pakalpojumus, ko sniedz tā meitas uzņēmums. Paredz, ka šis darījums cels Hansabuss tirgus daļu konkurencei atvērtajā Latvijas sabiedrisko autobusu transporta un čartera transporta sektorā par 10 procentiem.

2017

AS Hansabuss iegādājies 100% Latvijas uzņēmuma SIA AIPS, kas bez autobusu pārvadājumiem nodrošina arī autobusu apkopes un remonta pakalpojumus un, ar grupā ietilpstošo uzņēmumu starpniecību, pārvalda Bauskas autoostu. Darījuma rezultātā Hansabuss tirgus daļa Latvijā konkurencei atvērtajā sabiedriskā autobusu transporta un čartera transporta segmentā pārsniegs 10%.

 

Hansabuss AS meitas uzņēmums Latvijā - SIA Tukuma Auto - ir iegādājies akcijas 100% apmērā Latvijas autotransporta uzņēmumā SIA Ludzas ATU, kas nodrošina autobusu pārvadājumus Ludzā un tās apkārtnē.

Tādēļ, lai kādas arī nebūtu jūsu vēlmes, jautājiet piedāvājumus Hansabuss, un mēs varēsim Jūs patīkami pārsteigt!