Pasūtītāja piezīme

Mēs darām visu, lai cilvēki autobusā kļūtu viens otram par labu sabiedrību. Ļaujiet mums sniegt dažus noderīgus padomus, kuriem pateicoties jūsu brauciens ar Hansabuss pārvērtīsies patīkamā pasākumā patīkamā sabiedrībā.


PARŪPĒJIETIES PAR TO, LAI AUTOBUSĀ VISAM BŪTU PIETIEKAMI VIETAS
Vietas pietiekamība daudzējādā ziņā nosaka autobusa pasažieru pašsajūtu. Ir svarīgi saprast, cik daudz vietas būs nepieciešams pasažieriem un to bagāžai. Tādēļ, pasūtot autobusu, ņemiet vērā, ka mūsu autobusiem ir dažāds attālums starp sēdekļiem un atšķirīga bagāžas nodalījuma ietilpība. Mikroautobuss paredzēts mazākam cilvēku un bagāžas skaitam nekā tūrisma klases autobuss.

ŅEMIET VĒRĀ, KA STARPPIETURAS PALIELINA PAVADĪTO LAIKU CEĻĀ
Jāņēm vērā, ka neieplānotas apstāšanās vietas var pagarināt brauciena laiku, sākot no pāris desmit minūtēm līdz pat stundai vai vēl vairāk. Tas ir tikai viens no punktiem, kas ir jāņem vērā, plānojot brauciena grafiku, lai laicīgi nonāktu galapunktā. Rekomendējam iepriekš padomāt par iespējamām jūsu pasažieru vēlmēm!

VAR ATGADĪTIES ARĪ TĀ, KA PASAŽIERI NEVĒLĒSIES IZKĀPT NO AUTOBUSA
Ja jūs izvēlēsieties kādu no mūsu papildus pakalpojumiem, piemēram, karaoke vai kādu aizraujošu filmu, tad, var gadīties arī tā, ka pasažieri nevēlēsies atstāt autobusu (lai dotos uz viesnīcu), bet ar gandarījumu pavadīs aizraujošu laiku autobusā. Tādā gadījumā var palīdzēt atgādinājums par to, ka viņu brauciens ir tikai sācies un rīt atkal būs jauna diena jauniem piedzīvojumiem. Ja tas nepalīdzēs, tad mēs ar prieku turpināsim apkalpot jūsu sabiedrību!

NEAIZMIRSTIET PAR AUTOBUSA VADĪTĀJA VAJADZĪBĀM
Autobusu vadītāji arī ir cilvēki un, pēc likuma, viņiem ir jāatpūšas vismaz 45 minūtes pēc katrām brauciena četrām ar pusi stundām. Turklāt, brauciena ilgums nedrīkst pārsniegt deviņas stundas. Ja Jūsu sabiedrība vēlēsies doties tūrē pa Eiropu vai jūs plānojat daudz ilgstošāku braucienu vienas valsts robežās, tad, organizējot braucienu, neaizmirstiet par autobusa vadītāja atpūtas laiku un spēkā esošiem likumiem.